Bilgilendirme! ForumNesine.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz. İletişim adresleri dışında başka bir hesabımız yoktur.
Bizimle İletişime Geçin [email protected] live:9b53ff1d96bc41e5

Geyik Muhabbeti 2020 yılında en tarz giyinen sporcular . . .

JuZzz

Defans
25 Eki 2019
256
196
43


2020 yılında en tarz giyinen sporcular


1610116398571.png


Erkek giyim markası Wessi, 2020 yılında spor dünyasının en şık giyinen isimlerini derledi...Her yıl ve her sezonda en şık giyime imza atmayı başaran, gözler önündeki en popüler sporcular hakkında bazı önemli detayları aktaracağız. İşte 2020 yılında tarz giyimleriyle ön plana çıkmayı başaran sporcular...


MEMPHIS DEPAY


1994 doğumlu Hollandalı genç yıldız Memphis Depay seyir zevki futbolunun yanı sıra, günlük yaşantısında da oldukça tarz kombinler oluşurmaktadır. Genellikle spor kombinler oluşturan ve renkli ürünler seçen Depay her zaman tarzıyla kendini ön plana çıkarmıştır. Aynı zamanda genç yıldız dünya ünlü bir markanında mankenliğini yapmıştır.

Wessi DepayRAFAEL NADAL


Tenis dalında pek çok başarıya imza atan ve ilkleri başaran ünlü isim olarak Rafael Nadal Parera'yı görebilirsiniz. Aynı zamanda şık giyimiyle ön plana çıkan sporcular arasında yer almaktadır. Son derece sportif, şık ve zarif görünümde olan tenisçinin hayatı hakkında merak ettiğiniz detayları inceleme fırsatını elde edebilirsiniz. Sportif faaliyetlerinin dışında günlük yaşamında da oldukça fit ve tarz giyimiyle ön planda olduğunu belirtebiliriz.


Wessi NadalSTEPHEN CURRY


NBA ligini kasıp kavuran Amerikalı basketbolcu Stephen Curry üniversite kariyeri boyunca 2006-2009 yılları arasında Davidson Koleji'nde basketbol oynayıp eğitimini tamamlamıştır. Maç başına 28.6 sayılık bir istatistiği bulunmaktadır. 2020 sezonunda basketbola ara veren ve yeniden başlayan futbolcu son maçta 62 sayı ile kariyet rekorunu kırmıştır. Aynı zamanda tarzı konusunda da oldukça dikkat çekmektedir. Klasik tarz kombinler oluşturmayı seven Curry basketbol sevdasını her zaman göstermektedir.


Stephen CurryROGER FEDERER


Yılın en şık adamlarından seçilen Roger Federer, teniste gösterdiği başarıyı giyim ve kombinlerinde de yansıtmaktadır. Rahat tarzıyla dikkatleri çeken ve trendleri takip eden ünlü sporcular arasında yer almaktadır. Centilmen davranışları ve tarz duruşuyla ilginizi çekecek olan isimlerden birisidir. Giyim konusunda rahatlığından ödün vermeyen ve tarzını korumayı başaran isimler arasında yer almaktadır. Takım elbise kombinlerine farklı bir hava katmıştır uzun boyu sayesinde yakıştırılan kombinler oluşturmaktadır.

Wessi FedererLIONEL MESSI


Barcelona'nın ünlü futbolcusu olarak tüm dünyaca tanınan Messi, giyim tarzıyla da konuşulmaktadır. Birbirinden farklı trend ve şık giyim kombinleri ile hayranlarını şaşırtmayı başaran bir isimdir. Spor dünyasında sergilediği yeteneklerinin yanı sıra hayat tarzıyla ve giyim trendleriyle de adından söz ettirmektedir. Yeni stiliyle 2020 yılında en çok konuşulan sporcular arasında bulunmaktadır. Yıldız futbolcu pek çok konuda olduğu giyim tarzıyla da sürekli olarak konuşulmakta ve milyonlarca hayranı tarafından yakından takip edilmektedir.


Wessi MessiCRISTIANO RONALDO


Futbol dünyasının yıldızlarından olan Ronaldo, yalnızca bu yönüyle değil, katıldığı etkinliklerde tercih ettiği giyim, aksesuar ve saç stilleriyle de ön planda kalmaktadır. Kendisine özgü bir giyim tarzının olduğunu belirtebileceğimiz ünlü futbolcu aksesuarları bol bol kullanmaktan çekinmemektedir. Giyim kombinleriyle her zaman ilgi çekmeyi başaran ünlü isimler arasında yer almayı başarmıştır.


Wessi RonaldoDIDIER DROGBA


1998 yılında profesyonel bir şekilde futbola adım atmayı başaran ve 2013-2014 yıllarında Galatasaray formasını giyen ünlü futbolcu Didier Drogba giyim konusunda gösterdiği özenli adımlarıyla dikkat çekmektedir. Özel günlerde giydiği şık özel tasarım takım elbise konusunda ne kadar titiz davrandığını inceleyebilirsiniz görselde de görebilirsiniz. Drogba giyime önem veren ve yakıştırılan sporculardan önde gelenlerindendir.

Wessi Drogba
 

10001DAYS

Gol Kralı
19 Kas 2020
3,459
3,506
113
Drogbada ismini söyliyemedigimiz o bilmem kac $$ dolarlik şampanyalarin içildiği hayır kurumu adı altinda toplanılmış ama aslinla fakirleri daha çok düdükledikleri islerini konusmak icin toplanılan gece kombini 😂😂 yazarken bile daraldim ama drogma adamdır
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst