Bilgilendirme! ForumNesine.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz. İletişim adresleri dışında başka bir hesabımız yoktur.
Bizimle İletişime Geçin [email protected] live:9b53ff1d96bc41e5

Tenis Atashk | Tenis-Tahmin-Analiz-Haber

atashk

Yeni Üye
15 Kas 2020
36
80
18
NOVAK DJOKOVIC - DOMINIC THIEM

ben Thiem'in favori oldugunu düşünüyorum..Zverev çok yordu Djokovici hatta ikinci seti bile kaybedebilirdi az kalsın Djoko.. o karşılaşmada Djokovic tarafında olsakta tam istedigim yarı finaller buydu.. Thiem - Djokovic; Medvedev - Nadal..
son karşılaşmasında Rubelve karşı hiç oynunu göstermeyip kendini korudu ve onunla antrenman yaptı diyebiliriz.. bence Djokovici 2 setle gecebilir.. servisleri çok güçlü bir şekilde kullanıyor, her topa return yapabilmeyi başarıyor.. antrenmanlarında yogunlukla back hand fore hand lere çalışarak çok sert kullanmasını geliştirdi ve gereksiz drop shotlar denemeyip, akıllıca oyunuyla Djokovici kazanır ve guvenim cok fazla..

Thıem kazanır

2.60 oran

Medvedev - Nadal

Medvedev benim bu turnuva için favorim.. Nadalın Tsitsipas ile son karşılaşmasını izledim.. ikinci set için her iki oyuncu iddaalıydı ama 4-5 lerde Nadal kendi servisini kırdırdı ve hiç beklemedigi bir şey oldu diyebiliriz.. ikinci setten sonra her iki tarafın enerjisi çok düştü.. ve finalde bir çok kez kırılan servis oyunlarını gördük.. bir an Nadal oyundan düştü ve verecek artık sandım.. çok yorulmuştu.. Nadalın bu formuyla Medvedevi karşılaştırdıgımızda DAniilinrahat geçecegini tahmin edebiliriz..

Medvedev kazanır

1.80

ufaktan riskler için şu şekilde bir kombine paylaşıcam.. deneyebilirsiniz.. bolo şanslar

Son düzenleme:

atashk

Yeni Üye
15 Kas 2020
36
80
18
21:00 DANIIL MEDVEDEV - DOMINIC THIEM

MEDVEDEV KAZANIR

1.80 ORAN

HER NE KADAR ZOR OLSA DA HEP TARAF TAHMİNLERİM OLDUGU İÇİN SEÇMEK ZORUNDA KALDIM USOPEN DE THIEM DEMISTIM BU SEFER MEDVEDEV DİYECEGİM BOL SANSLAR

FİNAL.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.