Bilgilendirme! ForumNesine.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz. İletişim adresleri dışında başka bir hesabımız yoktur.
Bizimle İletişime Geçin [email protected] live:9b53ff1d96bc41e5

Sorum Var OynaBet Güvenilir Mi

merdane

Tanınmış Üye
15 Mar 2020
57
43
18
her sitede oynayın ama bu galaxybetting sitesine kesinlikle oynamayın

ironangel

Defans
1 Eyl 2020
195
215
43
Deneme bonusu ile 350 TL civarı çekimim var. Canlı desteğe çevrimi tamamladım bir sorun gözüküyor mu? diye sorun isterseniz. Ben genelde öyle yapıyorum.

atashk

Yeni Üye
15 Kas 2020
36
80
18
ben denedim fakat memnun kalmadim.. ilk yatirim 500 du hosgeldin bonusu aldim.. cevrim sonrasi 1500 cektim ama cekimde az bekledim.. sirf bonus kasasinda 0.05 kurus yuzunden.. dediler otomatik silinecek diye.. ama siz silmeden o silinmez otmatik dedim.. inatlastik bekledim bikac saat bosuna.. :) sonra farkettiler ki silinmedi.. cekime mecbur izin verildi.. altyapida biraz tecrubeli degiller gibi geldi.. ama cekim paylas bonusuyla da 150 cekmistm.. sorun yok hemen odediler

Betcisis

Tanınmış Üye
26 Ağu 2020
60
47
18
5 Ocak
Gezerken gördüğüm hoşgeldin bonusu aldığım bir site hatta o ara 100e 100 papara bonusu da vardı ondan da aldım bir kaç kez.. yine bir kaç kez para çekmişliğimde var ama sonra çevremden ve okuduğum denk geldiğim yerlerde ip falan diyip bonus vermemeleri ve bir kaç çekim yapan kişiden de evrak istemeleri ( kimlikli selfi falan ) beni uzaklaşırdı bu siteden

bol şanslar

munirhaddadi

Yeni Üye
9 Kas 2020
15
6
3
valla beyler ben burdan oynuyom da çekim yapamadım hiç henüz. belge muhabbetini sordum kimlik bilgilerini ve adresinizi tam yazın eksiksiz olarak. benden de isterler mi bilmem de wp üzerinden işlem yapıyorum ordaki çalışanla da muhabbetimiz iyi karşılıklı güven oluyor. güvenemediğiniz sitelerde öneriyorum size de bunları

Tüm sayfalar yüklendi.